Teknoloji

WhatsApp, Yapay Zeka Destekli Sohbet Asistanına Uygulama İçi Erişimi Kolaylaştırıyor

Yapay zekaÇılgınlık tüm dünyaya yayılmaya devam ederken, anlık mesajlaşma uygulaması Meta da ortaya çıktı. Naber için yeni özellikler geliştirmeye devam ediyor. Bu kez özellik yine yapay zeka alanında olacak.

WhatsApp’ın son durumu Android betasıSürümde keşfedilen yeni özellik yapay zeka destekli sohbet asistanları İyileştirmelerin yapıldığını gösteriyor. uygulamanın “2.23.24.26”Kodlanmış Android beta sürümünde, sohbet bölümünde yer alan bir buton ile yapay zeka sohbet asistanlarına erişim mümkün oluyor.

WhatsApp’ın sohbet botları için geliştirdiği özellik şu şekilde görünecek:

Asistanlar, uygulamayı kullanmadan önce giriş ekranında Görünmüyordu ve bu nedenle asistanlara ulaşmak oldukça sorundu. Bu yapay zeka sohbet asistanı “Yeni Sohbet” butonunun üzerinde yer alıyor. mor ve mavi renkteYuvarlak bir düğme ile erişilebilir. MetaAIDesteklediği Asistanlar geçen Eylül ayında tanıtıldı ve büyük bir etki yarattı.

Ancak bu özellik beta sürümde olduğundan, herkese açık sürümde bulunup bulunmayacağı konusunda net bir bilgi vermiyor. Küçük ama işlevselBu özelliğe sahip beta sürümün ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu